Czujniki bezprzewodowe

Zegarek można sparować i używać z bezprzewodowymi urządzeniami ANT‍+® lub czujnikami Bluetooth® (Parowanie czujników bezprzewodowych). Po sparowaniu urządzeń istnieje możliwość dostosowania opcjonalnych pól danych (Dostosowywanie ekranów danych). Jeśli do zegarka dołączono czujnik, urządzenia te są już sparowane.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat zakupu, zgodności poszczególnych czujników Garmin® lub aby zapoznać się z instrukcją obsługi, przejdź na stronę buy.garmin.com i wyszukaj dany czujnik.

Typ czujnika

Opis

Czujniki kijów

Możesz korzystać z czujników kijów golfowych Approach® CT10, aby automatycznie śledzić swoje uderzenia golfowe, w tym pozycję, dystans i typ kija.

Tętno

Podczas aktywności można korzystać z zewnętrznego czujnika tętna, takiego jak HRM-Pro™ lub HRM‍-Dual™, i wyświetlać dane dotyczące tętna.

Czujnik na nogę

Gdy trenujesz w pomieszczeniach lub sygnał GPS jest słaby, możesz rejestrować tempo i dystans za pomocą czujnika na nogę.

Słuchawki

Można użyć słuchawek Bluetooth, aby słuchać muzyki z zegarka Venu® 2 Plus (Podłączanie słuchawek Bluetooth).

Światła

Można korzystać ze świateł rowerowych Varia™, aby zwiększyć świadomość sytuacyjną.

Radar

Można skorzystać z rowerowego radaru wstecznego Varia, aby zwiększyć świadomość sytuacyjną i wysyłać alerty o zbliżających się pojazdach. Tylne światło z kamerą radaru Varia umożliwia także robienie zdjęć i nagrywanie wideo podczas jazdy (Korzystanie z elementów sterujących kamery Varia).

Prędkość/rytm

Do roweru można podłączyć czujniki prędkości lub rytmu, aby wyświetlać dane podczas jazdy. W razie konieczności obwód koła można wprowadzić ręcznie (Kalibracja czujnika prędkości).

tempe

Czujnik temperatury tempe™ można przymocować do paska lub pętli, dzięki czemu będzie miał kontakt z powietrzem otoczenia. To pozwoli mu na dostarczanie dokładnych danych o temperaturze.

GUID-A17FE8AC-DA32-4494-ABD1-AD1A388CC0C0 v5
Wrzesień 2023