Віджети

Цей годинник містить віджети з функцією швидкого перегляду інформації. Щоб переглянути віджети, проведіть пальцем по сенсорному екрану. Для роботи деяких віджетів потрібне сполучення з телефоном.

ПРИМІТКА: Щоб додати або видалити віджети, скористайтеся програмою Garmin Connect™.

Час і дата

Поточні час і дата. Час і дата встановлюються автоматично, коли годинник синхронізується з обліковим записом Garmin Connect.

Мій день

Динамічні стислі відомості про заплановані на сьогодні заняття. Показники включають кількість кроків, хвилин інтенсивного навантаження й спалених калорій.

Символ кроків

Загальна кількість зроблених кроків і ваша ціль на день. Щодня годинник аналізує дані й пропонує нову ціль кількості кроків.

Статистика медичного стану

Динамічні стислі відомості поточної статистики вашого медичного стану. Показники включають частоту серцевих скорочень, рівні стресу й рівень Body Battery™.

Статистика медичного стану 2

Динамічні стислі відомості поточної статистики вашого медичного стану. До них належать показники частоти дихання, сну й дані з пульсового оксиметра.

Символ календаря

Заплановані зустрічі з календаря на вашому телефоні.

Символ погоди

Дані зі сполученого телефона щодо поточної температури й прогноз погоди.

Символ водного балансу

Загальна кількість спожитої води й ваша денна норма.

Символ хвилин інтенсивного навантаження

Загальна кількість хвилин інтенсивного навантаження й ваша ціль на тиждень.

Символ відстані

Відстань, яку ви подолали за день, у кілометрах або милях.

Символ калорій

Загальна кількість спалених за день калорій під час активності й у стані спокою.

Символ частоти серцевих скорочень

Поточна частота серцевих скорочень в ударах на хвилину (уд/хв) і середнє значення виміряної частоти серцевих скорочень у стані спокою за 7 днів.

Символ стресу

Показник вашого поточного рівня стресу. Годинник вимірює рівень стресу на основі варіабельності вашої частоти серцевих скорочень у стані спокою. Що менше це значення, то нижчий рівень стресу.

Символ ресурсів організму

Показник вашого поточного рівня енергії в Body Battery. Годинник обчислює поточний рівень енергетичних ресурсів організму на основі даних про сон, стрес і фізичну активність. Що більше це значення, то більший резерв енергії ви маєте.

Символ пульсового оксиметра

Дає змогу вручну виконати вимірювання пульсовим оксиметром.

Символ сповіщень

Повідомлення на телефоні, як-от вхідні дзвінки, текстові повідомлення, оновлення соціальних мереж тощо відповідно до налаштувань сповіщень на вашому телефоні.

Символ елементів керування музикою

Елементи керування аудіопрогравачем на вашому телефоні.

Символ дихання

Ваша поточна частота дихання (у вдихах на хвилину) і середнє значення за 7 днів. Годинник вимірює частоту дихання в стані спокою, щоб виявляти будь-яку незвичну дихальну активність і фіксувати зміни залежно від рівня стресу.

Символ сну

Дані про ваш сон у попередню ніч, включаючи загальний час сну.

Жіноче здоров’я

Стан вашого поточного менструального циклу. Можна переглядати й реєструвати свої поточні симптоми. Ви також можете відстежувати свою вагітність завдяки щотижневим оновленням та інформації про стан здоров’я.

Авторське право © Garmin. Усі права захищено.GUID-8674F17E-62B2-48DE-927A-251611664658 v2