Підключені функції Bluetooth

Годинник vívosmart® 5 має кілька функцій, що використовують Bluetooth® і призначені для сумісного телефона з установленою програмою Garmin Connect™.

Передавання даних про активність

Автоматично передає дані про заняття до програми Garmin Connect, щойно її буде відкрито.

Допомога

Дає змогу автоматично надсилати текстове повідомлення своїм контактам для екстрених випадків через програму Garmin Connect. У цьому повідомленні будуть вказані ваше ім’я та ваші координати GPS.

Пошук годинника

Знаходить загублений годинник vívosmart 5, який сполучено з телефоном і який у цей час перебуває в межах досяжності сигналу.

Пошук телефона

Знаходить загублений телефон, який сполучено з годинником vívosmart 5 і який у цей час перебуває в межах досяжності сигналу.

Виявлення інцидентів

Дає змогу програмі Garmin Connect надсилати повідомлення контактам для екстрених випадків, коли годинник vívosmart 5 виявляє інцидент.

LiveTrack

Дає змогу членами вашої родини й друзям відстежувати ваші перегони та фізичну активність у реальному часі. Ви можете надсилати іншим запрошення до стеження за допомогою електронної пошти чи соціальних мереж. Це дасть змогу зацікавленим відстежувати ваші поточні дані на сторінці відстеження Garmin Connect.

Керування музикою

Дає змогу керувати функціями аудіопрогравача на телефоні.

Повідомлення

Привертають увагу до повідомлень на телефоні, як-от вхідних дзвінків, текстових повідомлень, оновлень у соціальних мережах, запланованих у календарі заходів тощо з урахуванням налаштувань сповіщень на телефоні.

Оновлення програмного забезпечення

Використовуючи бездротовий зв’язок, годинник завантажує і встановлює найновіші оновлення програмного забезпечення.

Інформація про погоду

Відображаються дані з телефона про поточну температуру й прогноз погоди.

Авторське право © Garmin. Усі права захищено.GUID-8674F17E-62B2-48DE-927A-251611664658 v2